Novinky

23-25.3
Víkend se zvěřinou
30.3-2.4
Velikonoční víkend
18-20.5
Burger víkend
9-11.11
Martinská husa
23-25.11
Zvěřinové speciality

Doporučujeme

Penzion Madeřič - OkolíDíky své poloze nabízí penzion množství aktivit pro všechny věkové kategorie. 23 kilometrů severozápadně leží vodní nádrž Nové Mlýny, která v létě nabízí sportovně založeným návštěvníkům možnost koupání, rybolovu i windsurfingu. Oblast se rovněž těší velké oblibě u vyznavačů cykloturistiky, neboť v kraji obklopeném vinicemi i nedaleké přírodní rezervaci Podyjí je skutečně na co se dívat. (www.cyklotrasy.cz)


Pouhých 14 kilometrů jihozápadně se nachází jeden z nejvyhledávanějších turistických cílů jihu Moravy - Lednicko Valtický areál (www.zamek-lednice.com), který kromě prohlídky zámku, který se řadí mezi architektonické skvosty, nabízí i příjemnou procházku v rozlehlém udržovaném parku.


Necelých 60 kilometrů západně pak leží vyhlášené termální koupaliště v Laa and der Thaya (www.therme-laa.at) s bohatou nabídkou welness programů pro celou rodinu.


89 kilometrů směrem na jih najdete zámek Hof (www.schlosshof.at), který byl nákladem 30 milionů EUR v roce 2002 pečlivě zrenovován a dnes patří mezi největší klenoty evropské barokní architektury.


O něco západněji zhruba 98km od penzionu leží Vídeň (www.wien.gv.at) s množstvím turisticky atraktivních cílů.


Na sklonku dne si pak můžete dopřát procházku po nedaleké vesničce Nechory, kterou tvoří pouze vinné sklepy, kde si užijete klid a nezaměnitelnou atmosféru kraje vína.Fotogalerie

Penzion Madeřič - Vinařství a okolí Penzion Madeřič - Vinařství a okolí Penzion Madeřič - Vinařství a okolí Penzion Madeřič - Vinařství a okolí


© Penzion Maděřič 2011 - 2018